زندگی بدون وجود آرامش اشتباهی بیش نیست ...!                                                                                                                                                                                             امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات مجموعۀ فکر آرام :

دوست و همراه عزیز اگر قصد عضویت و خریداری از سایت فکر آرام را دارید، بهتر است که قوانین و مقررات زیر را مطالعه کنید. 

برای ثبت نام در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنید. در این قسمت با وارد کردن ایمیل خود مشترک فکر آرام خواهید شد و از پیشخوان - بخش اطلاعات حساب کاربری خود می توانید نام و نام‌خانوادگی، آدرس ایمیل صحیح، موبایل و رمز عبور خود را وارد نمایید تا عضویت شما در سایت فکر آرام تکمیل شود.

 

توجه :
1- عضویت در سایت فکر آرام کاملاً رایگان است.

2- شما باید آدرس ایمیل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح وارد نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقعیت، بر عهده خود شخص کاربر می باشد.

3- شما باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کردید، می‌توانید برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کنید. 

فرایند خرید و کار با سایت :

1-  بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

2-  پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

3- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل، توسط فکر آرام

4- چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، فکر آرام حق دارد سفارش را باطل کند. 

 به اضافۀ نکاتی که با کلیک بر آیکن پلیر ذکر شده، باید گفت که فرایند خرید از سایت بسیار ساده بوده و کافیست محصول مورد نیاز خود را از طریق اضافه کردن به سبد خرید تهیه کنید. در ادامه سعی می کنیم فرایند خرید را به ساده ترین شکل ممکن طراحی کنیم تا شما دوست عزیز در  هنگام تهیه محصول با راحتترین و کمترین زمان ممکن آنرا تهیه نمائید.    

ضمانت صددرصد بازگشت وجه کالا : 

سعی ما بر این است که بتوانیم تمام محصولات را با ضمانت بازگشت وجه ارائه دهیم، اما قطعاً بسته به نوع محصول ضمانت کامل تعداد روز در بازگشت وجه و اثر بخشی آن متفاوت خواهد بود. در نهایت امیدواریم که بتوانیم رضایتمندی شما را با ارائه بهترین کیفیت ممکن در خدمات بدست آوریم و هیچ کاربر عزیز و ناراضی ای در این مجموعه نداشته باشیم. 

دربارۀ طراحی سایت :

من مجید بغیاری به عنوان مدیر وب سایت فکر آرام، از جایی که علاقۀ شدیدی به این حوزه داشته ام، سالها منتظر زمانی بودم تا بتوانم بستری فراهم کنم تا دوستان عزیزم در آن بتوانند در عین بدست آوردن اطلاعات مفید و ارزشمند روز دنیا در این زمینه، از فضایی آرامبخش و بی نظیری بهره مند شوند که نظیر آنرا در هیچ سایتی در ایران، چه از لحاظ محتوایی و چه داشتن لذت یک آرامش واقعی ندیده باشیم. البته قطعاً در این راه همراهی و دلگرمی های ارزشمند شما  راهنما و قوت قلبی است بر ادامه مسیر و رسیدن به رسالت اصلی مجموعۀ پژوهشی فکر آرام. 

لازم به ذکر است که :

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

فقط 6 ثانیه تا دریافت این کتاب ارزشمند زمان باقیست
خیالتان راحت، ما اسپم ارسال نمی کنیم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این کتاب ارزشمند زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این کتاب ارزشمند زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این ویدئوی رویایی و آموزشی زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این گلچین آرامبخش زمان باقیست ...
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این گلچین آرامبخش زمان باقیست ...
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این گلچین آرامبخش زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
کتاب الکترونیکی راز و رمزهایی ناگفته، از تولد تا آرامش