زندگی بدون وجود آرامش اشتباهی بیش نیست ...!                                                                                                                                                                                             امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

 

 

خیلی خیلی خوشحالیم که فضایی پیش اومد تا بتونیم در کنار عزیزان دوست داشتنی فکر آرام فعالیت خودمون رو آغاز کنیم. 

درباره من و رسالت فکر آرام

سلام دوست عزیز، به مجموعه پژوهشی فکر آرام خوش اومدی، امیدوارم که سرحال و بانشاط و با آرامش خاطر در حال خوندن این متن باشی. تصمیم دارم مختصری از داستان شکل گیری این سایت رو خدمت شما عرض کنم. خبرهای بسیار خوبی رو برات دارم و امیدوارم که تا پایان این متن با من همراه باشی.

فکر آرام

با توجه به اینکه اطلاعات زیادی در فضاهای مختلف در این حوزه منتشر میشه، اما لازمه که بدونی که شاید ده درصد این مطالب هم از سمت عموم جامعه و کسانی که این مطالب رو دنبال می کنن، هیچگاه به مرحلۀ عمل نرسه و به اجرا گذاشته نشه. مسلما اگه غیر از این بود الان زندگی ها به واسطۀ همین معلومات، نباید دچار مشکلاتی چون تنش های شدید، استرس های مزمن، اختلافات، نگرانی ها و اضطراب های پی درپی می بود.

اما مساله و خلاء مهمی که همیشه احساس میشه، چگونگی عمل کردن و یا اصلا عمل کردن به این دانسته هاست و مهتر از اون تمرین هایی که باید انجام بشه، که در غیر اینصورت این دانسته ها هیچ ارزشی نخواهند داشت. متاسفانه خیلی از ماها فقط تا به اینجا دانش خودمون رو در این حوزه بالا بردیم و به دلیل نبود چنین امکانی مدام انباشت اطلاعات کردیم و چون اقدامی در کار نبوده، از اون طرف هم به راحتی به فراموشی سپرده میشه و در نتیجه دوباره تکرار همون نتایج قبلی!

 

درباره شما :

این وب سایت کاملا متعلق به شما همراه عزیز مجموعۀ پژوهشی فکرآرامِ هست. ما قصد داریم به یاری خداوند و با کمک شما همراهان دوست داشتنی فکر آرام، در چندسال آینده اینجا به مکانی تبدیل بشه که هر شخصی در جامعه با مراجعه به این سایت هر آنچه که برای داشتن یک آرامش واقعی و یادگیری مهارت های کنترل استرس خودش به اون نیاز داره رو، بتونه به راحتی بدست بیاره و با استفاده از مطالبی که به شکلهای مختلف در سایت ارائه میشه، در سریعترین زمان ممکن مشکل خودش رو شناسایی کنه و اون رو به راحتترین شکل ممکن هم، حل بکنه.

اما تنها کاری که شما دوستان خوبم باید انجام بدین، اینه که حمایتهای خودتون رو در این مسیر از ما دریغ نکنین و با ما همراه باشین تا اینجا رو به زیباترین و آرام بخش ترین فضای ممکن در جهت بهبود زندگی خودمون تبدیل کنیم. 

من ایمان دارم که شما دوست عزیز هم که تا اینجای متن رو خوندی، یکی از وفاداران بی نظیر این مجموعه خواهی شد. 

 

در واقع یکی از وظایف مهم فکر آرام دات کام ساده سازی و تفهیم بهتر مطالب روز دنیا و ایجاد پلی برای رسوندن اونها به مرحلۀ اقدام و عمل با ساده ترین تکنیک های ممکن خواهد بود و قراره حسی رو در شما ایجاد کنه که از اندک اطلاعات خودتون بتونین بیشترین بهره رو ببرین و اینکه دیگه عادت مخرب انباشت اطلاعات رو در این زمینه، برای همیشه از ذهنتون بیرون کنین.

امیدوارم که شما دوست عزیز، از همراهان وفادار فکر آرام باشی و این مجموعه رو به دیگران هم معرفی کنی.

از صمیم قلب آرزومندم که مردم کشور عزیزمون بتونن به اهمیت این مهارتهای حیاتی پی ببرن و از اونها در جهت رسیدن به اهداف و تمام آنچه که در زندگی قلباً خواهانش هستن، بهره ببرن و برای خود و اطرافیانشون زندگی بسیار آرام، بی نظیر و محشری رو رقم بزنن.

 


به امید روزی که بتونیم زندگی ای زیبا و بدون استرسی رو در کنار هم و برای همدیگه و برای کشور عزیزمون به ارمغان بیاریم. امیدواریم که در نهایت آرامش، همیشه شاد، پر انرژی و پیروز باشید …    


                                                                                                                           دوستدار همیشگی شما

                                                                                                                                                           مجید بغیاری

                                                                                                                                                             تابستان ۱۳۹۷  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 12 =

فقط 6 ثانیه تا دریافت این کتاب ارزشمند زمان باقیست
خیالتان راحت، ما اسپم ارسال نمی کنیم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این کتاب ارزشمند زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این کتاب ارزشمند زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این ویدئوی رویایی و آموزشی زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این گلچین آرامبخش زمان باقیست ...
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این گلچین آرامبخش زمان باقیست ...
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 6 ثانیه تا دریافت این گلچین آرامبخش زمان باقیست
ما هم از ایمیل های مزاحم متنفریم
کتاب الکترونیکی راز و رمزهایی ناگفته، از تولد تا آرامش